Polish Language version

andrzej-j wrote on 6/23/2022, 5:16 AM

Zakupiłem MAGIX Video Easy ale nie zauważyłem, że jest w języku angielskim. Czy jest możliwość przejścia na język polski lub jak tego dokonać ponieważ korzystanie z tego produktu dla mnie jest bardzo utrudnione. Powinno być jasno zaznaczone w reklamie w jakich językach jest program to nie byłoby problemu. Proszę o wyjaśnienie i podanie szczegółów jak z tego wybrnąć.

Comments

emmrecs wrote on 6/23/2022, 5:26 AM

@andrzej-j

Welcome to the Magix user to user forums.

Video Easy is no longer sold by Magix, I believe, and there was never a Polish version of it, sorry. If you are unable to use it because it is in English and assuming you bought it very recently you need to contact the seller and ask for a full refund. If you purchased it direct from Magix you need to email infoservice@magix.net. If you purchased from a third-party seller you need to ask them for the refund.

Hope this helps.

Jeff
Forum Moderator

 

Witamy użytkownika Magix na forach użytkowników.

Video Easy nie jest już sprzedawany przez Magix, jak sądzę, i nigdy nie było jego polskiej wersji, przepraszam. Jeśli nie możesz go użyć, ponieważ jest w języku angielskim i zakładając, że kupiłeś go bardzo niedawno, musisz skontaktować się ze sprzedawcą i poprosić o pełny zwrot pieniędzy. Jeśli kupiłeś go bezpośrednio od Magix, musisz wysłać e-mail na adres infoservice@magix.net. Jeśli kupiłeś od sprzedawcy zewnętrznego, musisz poprosić go o zwrot pieniędzy.

Mam nadzieję że to pomoże.

Jeff
Moderator forum

Win 10 Pro 64 bit, Intel i7 Quad Core 6700K @ 4GHz, 32 GB RAM, NVidia GTX 1660TI and Intel HD530 Graphics, MOTU 8-Pre f/w audio interface, VPX, MEP, Music Maker, PhotoStory Deluxe, Photo Manager Deluxe, Xara 3D Maker 7, Reaper, Adobe Audition 3, CS6 and CC, 2 x Canon HG10 cameras, 1 x Canon EOS 600D